Hirdetés

Aktív témák

  • thesound

    őstag

    Én is leírom az első 5 óra játék után a tapasztalatokat/saját véleményt.

    Gépigény: egy notival nyomtam, i5-430m, ATI 5650, 4gb ram, 5 megás net.
    1920*1080-ban játszottam (rádobtam egy monitorra), és vissza kellett venni pár effektet, de nagyon nagy változásokat én sem vettem észre sem a grafikában, sem a teljesítményben. Szóval pár dolgot visszavéve 30 fps-t futotta (v-sync be volt kapcsolva) úgy, hogy a gép sem akart felszállni...

    A karakterkről (tetszés szerinti sorrendbe, az első tetszett a legkevésbé)

    Demon Hunter: valahogy nagyon tetszett amit előtte olvastam, tetszett a DH ötlete...stb., de játszva nekem nem igazán jött be, nem is nyomtam vele sokat

    Wizard: nem sokat meneteltem vele, eddig minden játékban a varázsló voltam, meguntam ("szokásos skillek"), amúgy nem volt rossz, később megér egy próbát

    Witch Doctor: D2-ben a nekróval játszottam, ezért valahogy nem tűnt nagy újdonságnak, azonban, a skilljei bejöttek

    Barbarian: no komment, egy hulk tényleg, de (olvasd tovább)

    Monk: a legdurvább, hogy semmibe nem néztem a szákáll marci figurát. Valahogy nem is illett sztem ide, nem is tetszett. Viszont :Y ez gyorsan megváltozott. Az tuti, hogy Monk lesz az első amit indítok. Akkora mészáros, daráló...stb. Csákknorisz tejbepapi ehhez képest :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Aktív témák