Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Cadal #26066 üzenetére

    vááá milyen régen volt mikor ezeket írtam :C
    nem nagyon voltam jelen akkor még, akkor hálistennek még nem volt szükségem rá, együtt voltunk mindig valamelyik havernál, és éjjel-nappal játszottunk, a régi szép idők :( ma már ide járok, senki nem játszik már közülük komolyabban :( mostmár fórumokon kell társra lelnem a játékhoz, változnak az idők, öregszem én is sajnos.
    amúgy a mai napig d2-őzök, de inkább már csak egyedül, azt jobb egyedül sztem, ez a 3. rész meg egyedül már uncsi, coop-ban nagyon jó viszont. de a d2 sztem 1000x jobb mint ez, de hátha kinövi magát, adok neki esélyt.
    nem hiszitek el mennyit bújtam én az 576kbyte d2 előzeteseit anno megjelenés előtt, meg a 8 oldalas leírást, ha 200x nem olvastam el egyszer sem. le is fénymásoltam, mert már tiszta rongy volt az újság, de azóta a fénymásolat is saláta lett :DDD meg a sok d1 meg d2 telejegyzetelt papír, szval nálam nagyobb fan nem sok lehetett. még kigyűjtöttem a d1 összes tárgyának adatait papírra, hol volt akkor még net?

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák