Hirdetés

Aktív témák

  • Fuck3r

    aktív tag

    válasz Flash Gordon #1119 üzenetére

    1. Grafika nem minden

    2. Kevert karekterek halva született dolog, Diabloban szvsz remelkül ki vannak találva a kaszt erősségek, keverésnek egy eredménye lenne: gyenguska kevert karakterek

    3. Én hálát adok az egének, hogy Blizz nem követi a trendit és nem teszi lehetővé a kamera forgatást, maradjon csak szépen a megszokott pozícióban a kamera... :R

    3+1. Én egyedül a testre szabható karaktereket hiányolom(TAM), de belátom, hogy ez is hülyeség lenne, mivel páncél amúgy is elfedné az arcvonásokat, illetve egyéb egyedi jellemzőket, szal felesleges csilivili lenne, ami csak feleslegesen növelné a hw igényt ;] :K Bőségesen elég a kasztok közötti ff-nő válaszhatóság :R

    Diablo 1-ben illetve 2-ben sem a grafikát szerettem(tük) hanem az élményt amit adok szingli pléjerben de még annál is 100x többet bnet-en :R

    (amúgy sztem egyáltalán nem gagyi a grafikája, HD gameplay videó Full HD TV-men lélegzetelállító képet adott: Barbár forgószéllel ahogy kaszabolta Zombikat, ahogy repkedtek a fejek a testrészek és ahogy fröcsögött a vér... :Y )

    Amúgy engem pl. az izgat, hogy majd megint fix felbontásos lesz a játék vagy lehet majd pl: Full HD-ra is rakni a felbontást? Fincsi lenne... videóból kiindulva igen...

    [ Szerkesztve ]

    "A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

Aktív témák