Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e`404|aNgeL

    csendes tag

    válasz cellpeti #87 üzenetére

    Hali.

    Kaják, amiket úgymond kiszűrtem.

    A már sokat emlegetett saláták elsősorban. Főzelékek, úgy, hogy egy zsemlét megeszek mellé, kivéve a krumpli főzelékhez.
    Rizs és krumpli köretet is szoktam enni, de nem túl sokat (amennyi a 180g diétámba belefér. azaz 5-6dkg rizs szárazon, krumpliból kicsit többet.), mellé valamilyen hús, meg saláta.
    Tésztaféléket ritkábban eszek, havonta max. 2szer. Akkor is Durum tésztát főzök ki.
    Salátát szinte mindig eszek vacsorára és ebédre, ha nem főzelék van.
    Kenyeret nem nagyon szoktam enni már, mert a zsemlével könnyeben tudok számolni. Abból se mindegy hogy hol veszem. Van egy pékség ahova régebben szoktam járni, onnan nem ehetek semmit, mert édes tésztás cuccokat csinálnak :S Ezért a Tescoból, vagy Sparból szoktam venni a zsemlét, azokkal még nem volt gondom.

    Üdítőkből a light cuccok szerintem mind jó. Én csak a Cola lightot próbáltam eddig, meg energiaitalból a cukormenteset, ezek beváltak. Ja meg vannak az energiamentes alma, barack, szőlő üdítők, azok is jók.

    Joghurtból is vannak light-ok, azokat is lehet enni szerintem, de csak ésszel :), mellé 1-2 szelet Abonett kenyérrel pl.

    Most nagy hirtelen nem jut eszembe más.

Új hozzászólás Aktív témák