Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz anulu #374 üzenetére

    Nekem mondom óriási mákom volt. Akkoriban egy svájci cégnél voltam és minden évben kijött hozzánk az üzemorvos és kb. megkérdezte, hogy hogy vagyok meg ráálltál a mérlegre és a centi alá. Ez volt a rendszeres orvosi ellenőrzés. Aztán történetesen egyszer szabin voltam és be kellett mennem nekem egyedül pótolni a vizsgálatot az orvosi rendelőbe és ha már ott voltam, akkor mértek is egy cukrot - és így rögtön gyanús lettem, mert olyan 6,5 körül voltam (de nem is voltam éhgyomri). Másnap vissza kellett mennem éhgyomorra és akkor már ugye kiderült, hogy gáz van, így mentem cukorterhelésre.

    Egy szó, mint száz baromi nagy szerencsém volt, mert rögtön az elején megfogtuk a cukit de így még csak diétára állítottak be, amit viszont képtelen voltam tartani, de legalább már méregettem magamnak és láttam, hogy ez nem jó. Aztán kb. 1 év után én magam elmentem és mondtam a dokinak, hogy ez így nekem nem megy, inkább legyen valami és így lett az inzulin. Amúgy nekem sem derült ki soha, hogy 1-es vagy 2-es vagyok-e, mert mindkettőből hordozok magamban jeleket.

    prannk: Nekem az utolsó 6.0 volt, de még soha nem voltam talán 7.0 felett. Én úgy vagyok vele, hogy inkább mindig többet szúrok és iszom cukrosat egy pohárral (ha leesne), mert kevésbé tartom károsnak az alacsonyt, mint ha magas lenne. Most, hogy jobb idő van így megint futok minden második este és ilyenkor kőkeményen pótlom a cukrot (este is megittam olyan fél litert 2 részletben), mert nagyon lehúzza.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák