Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prannk

    őstag

    válasz Geryson #361 üzenetére

    Egész jó! Eddig 10 fölé nem ment.. Szinte mindig ilyen 4-9 között van.. Szinte egész éjjel 7. 5-6 os lefekvés előtti értékkel.Le lehet venni 2 órára simán nem lesz gond.Most is levettem fahasogatás miatt.és rendben van a cukrom most is.. Zsebben hordom 2 helyen hozzám van ragasztva a cső. Egyáltalán nem zavar.Éjjel zavaró kicsit.. Ha fizikai munkát végzek akkor arra az időre visszakell szednem az alapritmust felére.+több szénhidrátot enni előtte. Van több fajta bólus (étkezési) így ha lassan felszívodó szénhidrátot eszek akkor elhúzza x órán keresztül az adagolást.Van gyors bólus amit ilyen sütikre van. Meg van a normál bólus. én sokszor hipoztam de így a pumpával már nem nagyon.. néha-néha van 3 körül..És annak végképp örülök hogy így meguszok 15 szúrást.Mert 3-4 naponta kell cserélni a kanült. A kanül is egy nagyon vékony cső úgyhogy azt sem érzem hogy bennem van. Jóval szabadabb vagyok mint penel.Nincs az hogy ha megyek valahova elkell vinnem magammal,mások előtt szúrni stb.. Van 3 hónap próbaidő ami alatt teljesen ingyen használom.. Ki kell próbálni és ha nem jön be vissza kell adni :K
    Egyedül azt nem tudom,hogy ha megyek balatonra,tengerre fürdőkbe,hogy azt hogy oldom meg.

    Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Új hozzászólás Aktív témák