Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz girnyau #201 üzenetére

    Remek konfig, de az 1 év garancia szerintem kevés. Gyárilag 3 év van a D610-esekre, még ha használt is a gép, akkor is kell lennie még 2 évnek rá(tekintve, hogy a hardver még nem lehet 1 évnél idősebb).

    Ez valami egyedi gép, nemde? Alapból nem nagyon szoktak 120GB vinyót és 1GB RAM-ot adni a D610-be. Ha egyedi gép és újan akarod venni, akkor x300-at kérj bele, ne GMA900-at. Ha használt, akkor nincs mit tenni.

    Árakról: újan, ha egyedi gépet akarsz hozatni, szerintem bruttó 460-470 körül számolj, nekem 1 hónapja hasonló konfigot(gyakorlatilag ugyanez, csak x300-zal, de kisebb vinyóval és procival) ha jól emléxem ennyiért ajánlott meg az Usanotebook.hu. Szállítási határidő 2-3 hét ebbenaz esetben.
    Használtan meg a gép korától, akksi állapotától és a gép ''megviseltségétől'' függően kell árat számolni.

    Cserélni ezekben nem lehet VGA-t, amit veszel, az lesz benne. Amit fejleszthetsz, az a vinyó és a RAM. GMA900 nem játékra van kitalálva, ennek ellenére nekem maximálisan megfelel. 3DMark2001-ben 3800-4000 pont körül ér el, procitól függően. Nézz be a notesz VGA-k teszteredményinek topicjába, ott átfogó képet kaphatsz a mobil VGA-k teljesítményéről. Igazából x300 sem játékra van kitalálva, szóval ez a szempont, akkor inkább nézzél egy x700-zal szerelt ASUS gépet.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Atlantis

    veterán

    válasz girnyau #203 üzenetére

    Hát a 270k 1 év gar mellett nem olyan gyanúsan olcsó, pláne ha nincs oprendszer, vagy magyar lokalizáció hozzá.

    Ha nincsenek nagy igényeid a játékok terén, akkor nyugodtan megveheted a GMA 900-at.

    Eredetvizsgálat terén nem tudok segíteni, kérdezd meg a Dell szervízt, vagy valamelyik Dell disztribútort. Magánszemélytől veszed, vagy valamelyik boltból?

    Viszont: felhívnám a figyelmed, hogy a PH! nem chat rendszerben működik, így ne háborodj fel, ha fél órán belül nem válaszolnak, sőt azon sem, ha egyáltalán nem válaszolnak. Elhiszem, hogy sürgős, de akkor sem működik így.
    Nem szeretjük továbbá, ha ugyanannak a témának több topic is van. Itt feltetted a kérdéseid, ez rendben is van, de minek kellett új topicot is nyitnod?
    Ennek megfelelően a topicodat töröltem, ezt a topicot meg takarítottam.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Atlantis

    veterán

    válasz girnyau #208 üzenetére

    Semmi gond. Sok sikert a D610-hez, ha belevágsz, aztán majd írd be ide a géppel kapcsolatos tapasztalataid.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Fr33zeye

    tag

    válasz girnyau #11535 üzenetére

    Akkor lehet, h ez a tré az én notimmal is? Ráadásul mostanság a jobb zsanérnál azonnal szétpattan a burkolat az illesztésen, ha felnyitom a fedelét. Bár jelét nem látom, h el lenne törve a zsanér. Enyém is vas amúgy.

Új hozzászólás Aktív témák