Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #04441088 #16996 üzenetére

    Ez vga ram hibának tűnik így elsőre. Megpróbálhatod újra telepíteni a gépet, de ha úgyse jó akkor zsebbenyúlós a dolog.

    Összeszedtem mit tudtam meg az L501x-ről user review-k alapján:
    fHD kijelző: Csak pozitív visszajelzés van róla, valszeg nem TN paneles, de ha az is akkor a legjobbak közül van.
    HD kijelző: a fHD-hez képest gyengébb, az ilyen paneles gépek árán meg is látszik. Különösebb gond nincs vele.
    JBL hangszórók: Notebookban sokak szerint ennél jobb hangzás nincs. Néhányan írták hogy valami gerjedés szerű hangot ad néha ki, ott nyilván szerelési hiba lehet, vagy lehet széria hiba azt meg úgyis orvosolják.
    Bill: fHD gépnél biztos van háttérvilágítás, mindenki kényelmesnek mondja.
    Touchpad: Meglepően jó.
    Váz: Kívül alu és néhány helyen műanyag, de precízen összerakva. Egyedül a kijelző körüli csíkra panaszkodtak páran, mivel fényes.
    Csatlakozók: Van itt a modernebbek közül usb3 és DP is, viszont nincs dsub és firewire.
    Hang: Nem volt panasz rá.
    Akuból lehet 9 cellásat is venni, árát még nem tudom.
    Az FN gombok körül olvastam még hiányosságokat, de pontosan nem tudtam kivenni mit hiányolnak, lehet kevés funkciót ismer, de valami olyat is olvastam hogy programozható.
    HDD led hátul van, ennek én kifejezetten örülök, van olyan aki szerint ez nem jó.
    Hát kb ennyi egyelőre:)
    .

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák