Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Siffredi #6650 üzenetére

    mondjuk szerintem az indexelést, meg a hibernálást is érdemes kikapcsolni, meg én a rendszervisszaállítót is le szoktam lőni, csak a helyet foglalja. az UAC engem annyira nem zavart, de az már inkább, hogy a Neverwinter 2 nem volt hajlandó elindulni, amíg be volt kapcsolva.
    így, hogy ezek mind ki vannak lőve (meg a biztonsági központ, meg a defender, meg a hasonlók) most alapjáraton olyan 600-700megát foglal a memóriából, a programindítás (de még a bootolás is) elég gyors, nem vettem észre igazán lényeges különbséget az XP-hez képest.
    mondjuk az tény, hogy én nem játszom olyan sokat (Fifa07*, Neverwinter2, Halo2, meg még egy-két kisebb játék, illetve lehet, hogy előszedem most a HL2-t is :) /* azért nem Fifa08, mert képesek voltak úgy kiadni egy 2008-ra nevezett játékot, hogy nem kompatibilis a vistával.../), de amikkel játszom, azok nagyon stabilan futnak. sőt, például egy fullscreen-es játékból visszaváltani Alt+Tab segítségével az asztalra még gyorsabb és megbízhatóbb is, mint előtte. :)

Új hozzászólás Aktív témák