Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    Topikgazda

    válasz tuareg85 #49248 üzenetére

    Nem lopott, valszeg nagykerből úgy kapták, hogy nem volt ismert az előző tulaj és nem tudták honosítani.
    Ezzel együtt nem kellett volna NBD-nek hirdetnie, ha tudta, hogy honosítani kell.

    Nem kellett egyébként mindig honosítani, sokáig ment a garizás anélkül. Sokan még ma is NBD-vel hirdetik a honosítatlan gépeiket, megtévesztve a vevőket.

    Amelyik gépekre nem sikerült honosítani a garit, azokat saját garanciával kéne/kellett volna árulniuk. Legalábbis szerintem ez a normális hozzáállás. Ha meg valakit megtévesztettem akaratomon kívül, akkor kinyalom a seggét minden apró-cseprő dologra reagálva.
    Biztos vagyok benne, hogyha a gari lejáratáig visszaviszed hozzájuk a gépet, akkor ők le fogják gariztatni. Igaz, ez nem lesz NBD és jogosan leszel kiakadva.

    Ha nem szerepel a win kód a biosba írva, akkor valszeg alaplapcserés volt a géped, amihez egy papíron szoktak kódot adni, lehet, hogy nem ezt adták meg neked...

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák