Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz amol #4140 üzenetére

    Jaja.


    15.4''WXGA (1280x800pixel) TrueLife™ TFT • ATi Radeon X1400 - 256MB HyperMem.
    • Core2-Duo T5200 (1.6GHz/2MB/533) • 1024MB DDR2 • 120GB HDD • DVD+/-RW DLay.
    • Wi-Fi (802.11a/b/g) • Bluetooth(v2) • Microsoft Windows XP Home Edition HUN


    notebook PC
    • 3év teljes DELL garancia
    akciós, raktáron
    • akciós nettó ár: 219.990,-
    akciós bruttó ár: 263.988,--

    Nem gáz? :) És persze más helyen (ahonnan meg is venném pl. polisys, notebook.hu) meg nem találtam ilyen kiépitést ennyiért. Notebook.hu- n van és ''csak'' 270 viszont FreeDos-al, ami nem jó mert nekem mindenképp, legális, eredeti Xpre volna szükségem. Polisys-nél 300 rugo a T7200 as C2D vel szerelt gép amihez Vista Basic jár. Ez még beleférne esetleg kis gyüjtögetéssel, de Vista Basic nem kell. Ha Vistát veszek akkor minimum Home Premium.

    Azthinné az ember elsőre, hogy ''húúú mennyi noti van a piacon amit meg tudnék venni, melyiket válasszam majd?'' Ehhez képest röpke időn belül az okosabbja rájön, hogy bizony komprumisszumokat kell kötni, és még ugy is csak max 2-3 esetleg 4 modell közül kell eldöntenie mit vesz meg. Számomra alap a 3 év gar, az antiglare kijelzö, a ''rendes vidkari'' (max x1400 jobb nem kell), kétmagos proci, márka (hp,dell,toshiba,lenovo kb), illetve mint emlitettem egy win xp is kéne (prof vagy home mind1). Ramot bövitek 1 gbra ha nem annyi, vinyo mind1 milyen elég lesz, dvd iro mind1.Kb ennyi.Jha és az ár max 300 rugo, de az totál a plafon. Avatatlan szem azthinné, h alig tok választani, majd a sok megfelelő noti közül, ehhez képest....

    [Szerkesztve]

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák