Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArrayOfLilly

    aktív tag

    válasz iversonpeter #10215 üzenetére

    Kezdetben én is megpróbáltam ezt a módszert, de aztán nagyon más mellett döntöttem, úgyhogy nem erőltettem ezt az utat. Ezért progi ügyben nem tudok tanácsot adni, azt majd valaki más. Bár kísérleteztem Acronis-sal, az működött.

    Amit tudni vélek, hogy a picike partíció tartalmazza a Dell Diagnostic alkalmazásokat. Nem kell, mert cd-re is kiíratható a telepítője által, viszont ha üres vinyóról kezded a telepítést, amit a Media Direct setupjával kell elkezdeni, akkor az első dolga, hogy ezt újra létrehozza.

    A 4 partíció meg egy marhaság. 4 primary, de az adataidnak elég ha logikaiak, és extendedet is tudsz csinálni.

    Jelen pillanatban meg se tudom számolni, hány partícióm van: van egy XP rendszer, egy Vista rendszer, van még egy NTFS adatoknak, ezek elsődlegesek, ezután egy extended, ami tartalmazza a SUSE rendszert, a SUSE adatokat, és a swap-et szintén külön-külön.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.arrayoflilly.com

  • ch4os.prof

    csendes tag

    válasz iversonpeter #10215 üzenetére

    Helló,

    szóval amikor én megkaptam akkor én is ugyan ezt akartam csinálni, mármint eltüntetni a recoveryt media direct maradhat kitudja mikor lesz rá szükség és még két másik a C-t megtartani és egy másik maximálisat csinálni.

    Vista alatt hasonlóan jó progi a paragon particion manager... kis guglizás után egyébként ki is dobja ajánlatnak partíción manager helyett.

    Szóval eltüntettem a recoveryt, hozzá csaptam a teljesen egybelévő C-hez majd szétvágtam ugye a C-t egy windowsos első részre és a második részt meg ilyen 190giga körülire választottam maximálisan.

    Ha használtál particion managert akkor úgyis tudod leokézod újra indítás után csinálja...

    meg is csinálta nekem de többet nem indult a Vista-m így mivel úgyis XP-vel is ki akartam próbálni feldobtam rá mindent a media directtel is újra particionáltattam azt a részt meg a Windows telepítésnél vágtam ki egy akkora terültet amekkora kell és utána amikor már minden fent volt particionáltam a maradékot.

Új hozzászólás Aktív témák