Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monorail

    csendes tag

    válasz tpoor #302 üzenetére

    Azért ilyen bazi drága itthon a Dell, mert nem követik a nyugati üzletpolitikát (ott csak közvetlenül tőlük lehet rendelni) és egy csomó kereskedő kezén átmegy a gép, akik ráteszik az árrésüket. Az angoloknál a legolcsóbb Európában, kb annyi mint az USA ár+ közterhek (ennyiért itthon közepes márkájú notikat kapsz). Mivel a procik sorszámozottak, csak idő kérdése mikor gondol egyet a VPOP, és kezdi el ellenőrizni az internetforgalom alapján, hogy fizettél-e vámot a notidra, szóval én európai vásárlást ajánlok vagy Ferihegyen a piros folyosót (vám+áfa+vám áfája = 32%).

    Én is tapasztaltam a kártyaolvasó problémát a fényképezőgépemhez kapott eredeti 16MB-ost nem olvassa, a külön vett 256-ost igen, ez valószínűsíti a kártyahibát.

    Az indiai ügyfélszolgálat tényleg szar, órákig tartott elintézni bármit is, csak kék-számot hívhatsz (interneten is 50-valahány Ft), és nem kaptam számlát a géphez, így nem tudom elszámolni a cégben, ezért kell eladnom magánszemélynek (a garancia természetesen érvényes), bruttó 1104 font volt angliai szállítással + 100 font a Magyarországra küldés (1200font X380ft) nem számolva a macerát az indiaiakkal.

Új hozzászólás Aktív témák