Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emb3rke

    tag

    Sziasztok!

    Én is a héten lettem egy N5010 boldog tulajdonosa. Alapvetően nagyon bejön, de 1-2 probléma, amit nem sikerült még megoldanom és bosszant. :/

    1. Ez nem notebook specifikus, de nem tudtok segíteni?
    A windowst direkt egy külön partícióra telepítettem. Szóval csináltam egy 60 gigás részt a W7 telepítésekor, a telepítés utána meg a fennmaradó 230 giga szabad helyet egyszerűen nem bírom elérni. :S
    Nem értem.. partition manager progival küszködök, de egyszerűen nem bírom allokálni azt a sok szabad helyet.. se új particiót, se a jelenleg C meghajtóra átcsoportosítani az összes tárhelyet..
    [link]
    [link]

    Nagyon idegesítő.. mit lehet csinálni, hogyan tudnám használatba venni azt a 230 giga szabad forrást?
    Jó, ha újratelepítem a W7-et akkor telepítéskor legfeljebb nem particionálok, hanem 1 meghajtón lesz az összes tárhely, de már semmi erőm W7 újratelepítéssel meg programok telepítésével küszködni, ha nem muszáj.. :W és tök mind1, mert utána is szeretnék egy másik particiót, nem a rendszermeghajtón akarok adatokat tárolni.

    2. A wifi nem akar működni. :S Mobiltelefonról osztanám le "Mobil hozzáférési pont" opcióval, de hiába kapcsolom be a telefonon ezt az opciót, a notebook nem lát semmit .. :S ez is bosszantó, mert nekem nagyon fontos lenne ez.. :S
    Jelenleg egy nagy büdös semmit hoz fel, ha vezeték nélküli hálózatot szeretnék keresni (pedig be van kapcsolva a telefonon a hozzáférési pont)
    [link]
    3. A Caps lock-ot nem jelzi vhol egy LED, hogy most be van-e kapcsolva vagy sem? Ez főleg jelszóbeírásnál nagyon zavaró.. :S

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák