Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandam

    csendes tag

    Leírom az én tapasztalataimat pár helyről:

    - Segner téri nekem túl sós volt, az adag és az ár megfelelő, de ettem már sokkal jobbat is! (hambira is igaz)
    - Meteorban is nagy adagok vannak, és elég finomak is, egyedül tényleg az eladók szoktak elég flegmák lenni
    - Aladin (csonka mellett, a széchenyin), olcsó, közepes adag, nekem kicsit sok benne a zöldség, de így is a jobbak közé sorolnám
    - Adria közepes adag, kevés hús, nem nagy szám, a hambijuk teljesen lowbudget
    - Fald fel amerikát szerintem egy kalap sz.r, a mennyiségen kívül, minden másra mínusz
    - Óriás hambi a péterfián, pozitívum az hogy éjjel nappali, 650hufért, hajnalba félrészegen, kapsz egy hatalmas hambit, kevés hússol, sok zöldséggel, amit jobb esetben sikerült hazáig magadban is tartanod :-), a gyrosok elvileg elég tűrhető, de azt még nem kóstoltam (hajnalba már sosincs)
    - Gerigyros szintén egy hajnali állomás, akkor kifejezetten ízleni szokott, mind a gyros mind a hambi, az ára is ahoz képest tűrhető
    - Avesta kb 1 éve ettem ott, akkor nem volt különösebb problémám vele, de mindenkitől szinte csak negatívat hallok róla, szóval valszínüleg csak szerencsém volt
    - Csokonai mögött, régen volt (3éve?) vasárnapi (?) akciójuk, hogy féláron (?) adták a gyrost, akkortájt párszor megfordultam ott, ami rémlik hogy mindig sok zöldség volt benne, ami nem is lenen gond, de répa és hasonlókat raktak bele, aminek szerintem a gyrosban semmi keresnivalója nincs
    - Kebab haus (piac utca), nekem a kedvenc gyrosom debrecenben, elég jó adag, finom a hús is, tortillába kérve nálam a favorit, az egyetlen negatívum, hogy nem túl olcsó viszont ez is éjjel nappali.
    - Pepenero, nyitáskor még nagyon finom kajákat dobtak össze, azóta a színvonal rohamosan esett, most a hambijukba a fasírt EHETETLEN, vastag, rossz ízű-szagú, pedig itt legalább megpiriítják a zsemlét és marhából csinálnák a fasírtot, de hát így mindhiába. A gyrosba a húst nekem általában oda égetik, de azért még ehető. A pizzájuk régen kifejezetten jó volt, de a hambi annyira elvette a kedvemet a helytől hogy már nem járok oda.
    - Tinininja pizza 4 féle pizzát próbáltam ki náluk ebből 3 nem igazán ízlett, VISZONT a 60centis Michelangelo ISTENI! vastag tésztás, kicsit csípős (tényleg csípős), 4 ember (de nagy evőből is 3 garantáltan jól lakik vele! ) az ára kicsit magas, de a mennyiség és az íz kárpótól, ezt bátran ajánlom!
    - Pizza fortuna vannak páros akciói, ezek mint lowbudget pizzák, ne számítsunk nagy durranásra, viszont a komolyabb pizzáik közül van pár amit kifejezetten jónak mondanék (texas, hústorony), összeségében nem rossz hely, de a 1,5 órás várakozás garantált (csak kiszállítás)
    - Pizza di Casa rengeteg ismerősöm ajánlotta már, hogy olcsó finom nagyszerű, de nekem csak negatív tapasztalatom van vele. A sonka a legrosszabb minőségű volt, a hagyma teljesen nyers volt, az egész sületlen volt,máskor jéghidegen, felvágatlanul hozták ki (holott direkt kértem, mert már megjártam vele) szóval nincs vele jó tapasztalatom, de lehet csak én vagyok peches
    - Pizza Ups nyitáskor szintén magas színvonalú kajáik voltak, a hambi nagy volt, nagy marhahúspogácsával, friss zöldséggel, minden klappolt, a pizza extravékony tésztás, de nagyon jól eltalált feltétek voltak rajta, ez mára annyira sikerült elqrniuk, hogy a legutóbbi hamburgerembe az uborka konkrétan melegebb volt mint a húspogácsa, rosszul is fogalmaztam, mert TŰZFORRÓ volt az uborka, az egész hambi meg langyos. (ÉLJEN A MIKRO!), a pizzájuk még mindig egész jónak mondható, csak néha kicsit túlzsíros.
    - Don pedro párszor ettem, az étterem nagyon megnyerő, de a pizzájuk valahogy más mint amit én a pizzáról gondolok. Fura, nem tudnám megmondani, hol a "hiba" benne, de nem ízlik :-)
    - Pizza Holiday még nem volt szerencsém, elmesélések alapján jónak tűnik
    - Pizza Via hangulatos kis étterem, és sajnos tényleg kicsi, engem zavar hogy egymásba érnek szinte az asztalok, és ha már félház van, hallom a szomszéd asztal csámcsogását :) de a pizzájuk egész jó, bár kaptam már kicsit odaégettet is, de összeségében a jobbak közé sorolnám
    - Pizza express 1x ettem még csak náluk, sajton sült feltéteset, nagyon finom volt, nem is tudom miért nem rendeltem tőlük többször?
    -ja de PIZZA VESPA! nekem a kedvencem debrecenben! Igaz nem túl olcsó, de minőségi feltéttel és nagyon jól eltalált pizzákkal szolgálnak, lehet kérni vastag és vékony tésztával is, a salátáik is finomak, 10/10, ez talán az egyetlen hely, amire még nem volt kifejezett panaszom :-) MELEGEN AJÁNLOM MINDENKINEK!

    ui: ha valaki tudna ajánlani egy jó hamburgerest, azt megköszönném :)

Új hozzászólás Aktív témák