Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Peti78 #145022 üzenetére

    Nem tudom merről jössz

    Csökmőig 47 főút az olyan amilyen, viszont a Csökmő-Újiráz kb 8km szakasza nem a legjobb, legutóbb mikkor arra jártam(elég rég azóta változhatott bár ahogy bánnak az utakkal nem hiszem) sok helyen a 70-es tempó is sok volt, de ha nem esik az eső akkor nyugodtan kivitelezhető mert látszanak a hibák

    Ha Komádi felől jössz akkor kb a volt szemétteleptől(ez a szakasz) rosszabb az út de változó 100m elég jó aztán rosszabb vagy ahol nagyon kell figyelni

    Azt még érdemes tudni hogy ha sok eső esik akkor a lenti rész ami legelőn van elég sáros tud lenni, dagonya

    Pirossal jelöltem az utcákat meg a hátsó legelő rész ahol a árusok kipakolnak, lenti legelős részen szokott lenni a céllövölde meg az összes ilyen pl forgó
    Parkolni a környező utcákban lehet

    Vannak évek amikkor nagyon jó szokott lenni a vásár de van maikkor nem, vagy jönnek az eladók vagy nem
    Egyes árusok több helyen is árulnak fentebbi részen drágában mint hátul, érdemes nem az első helyen megvenni amit kinéz az ember
    Pl zokni, fent 5db 1000Ft, lent ugyan az már lehet csak 700Ft, de van hogy lent 1200-ért 2x5db adnak
    És ez érvényes az édességekre is egyes árusok 400Ft/100g árulják két hellyel arrább meg már csak 300Ft/100g

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák