Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobace

    őstag

    válasz elfelejtette #139757 üzenetére

    Hát én a központi szellőztető felé (vagy esetleg pár helyiségbe egyedi) nézelődök most, de egyrészt nem tudom, hogy az 100%-os megoldás-e, és bő 1 misit nem költ el az ember szívesen ha még nem is biztos a végeredmény. Szívesen próbálkoznék előtte mással, ami költséghatékonyabb. Klíma van már 2 is, igaz nem fűtő, de nem is szeretnék már költeni ez irányban, illetve éjjel a hangját nem szívesen hallgatnám a fejem felett.
    Van itthon párátlanító gép is, de nem mindig kapcsolom be, plusz hangos is, így nem sokat ér jelenlegi formájában... De eleve a 60% körüli pára már nem sok, nem sok értelme van lejjebb hozni, szóval valami lokális megoldás kéne. Azt persze rossz olvasni, hogy nektek a páragyűjtő sem vált be, nem is tudom van-e értelme akkor kipróbálni.
    Gondolkoztam még a szoba átrendezésén is, hogy ne legyen lezárva a hideg fal annyira, de ott is akkor kukázni kéne a jelenlegi bútorokat, mert méretre vannak csinálva... Szóval van még potenciál a dologban 1 000-1 500 000 Ft-ig :D

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák