Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Sanki #129705 üzenetére

    Gondoltam rá, hogy javaslom, ezt az alternatívát, de inkább nem tettem. Sokaknak, azért szükséges a kocsi, gyereket suliba vinni, ésatöbbi. Illetve, azért csak kényelmesebb kocsival járni, nem izzad le, ázik el az ember... Egy Debrecen méretű városba jobb alternatíva bicajjal, rollerrel közlekedni. Az előző melóhelyem az NI volt, ahova a Fényesből jártam be. Egész évben bicajjal jártam be, de volt pár alkalom, mikor a bicaj nem volt használható, és busszal kellett melóba mennem (43-as). Hazafelé (14 után, azaz nem is a legnagyobb csúcsban) kb. 20 percet kellett várnom a buszra, és ezután vagy 35-40 perc kellett mire a víztoronyhoz ért. Közben szétfőttem a buszon, ráadásul tele is volt. Azaz kb. egy óra alatt értem haza, míg bicajjal 25 perc alatt otthon voltam.
    Anno, vagy tíz éve, többek között, ezért is váltottam cangára. Mármint, hogy állandóan alkalmazkodni kell a buszhoz, tömeg, nyáron szétfőttem a buszon, tülekedés...
    Legjobb alternatíva talán egy elektromos roller manapság, ésszel használva (az izzadás is kilőve).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák