Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Papaj x #122639 üzenetére

    15e/év a Jetta

    megvennél egy 4 éves opelt 270 ezerrel?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • diablo1984

    veterán

    válasz Papaj x #122639 üzenetére

    hát igen, de a megtett kilóméterekkel arányosan kopnak a dolgok és mikor már nagyon gyűlnek a kopok, a magyar emberek elkezdik leszarni az autót és mikor eladják, már a keze-lába lóg, a szerencsétlen megveszi és cumizik. Legegyszerűbben a futásteljesítménnyel lehet behatárolni, hogy egy autó mennyire érheti meg a ráfordítást és nem utolsó sorban a későbbi eladáskor sem mindegy, ha nem egy 500ezret futott roncsot kell eladni, mert azt sz@rért-hugyért sem lehet, hiába mondod, hogy végig szervizelt, de már elhasznált ócskavasnak hat a legtöbb vásárló jelölt szemében!
    Volt már nekem pár autóm, megnézéskor-kipróbáláskor nem láttam bele egyik motorjába sem, ebből 2nek a motorját fel is kellett újítani, mondanom sem kell, hogy mindkettő csillió km-ről lett visszatekerve, egy vagyonban kerül még egy régi dízel motort is felújítani, pár év múlva annyit sem kaptam érte, mint amit a motorra költöttem....

    De szerintem úgy korrekt az eladó részéről, hogy nem manipulálja a km-t, én sem manipulálom a kp-t, amivel kifizetem a sz@rját......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák