Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qfm

    senior tag

    válasz Zola007 #119947 üzenetére

    Képzeld el, ha az ajánlottak ilyen jó munkát végeznek, akkor azok milyet végezhetnek akiről nyíltan olvasni a neten hogy semmire kellőek. Festés munkából is láttam olyan csodát szabad szememmel (szerencsére nem a saját házamba) hogy a falak illesztése homorú lett, olyan szép egyenesre kihúzta, az összes csövön cseppekbe száradt meg a festék, a szín nyomokban sem volt homogénnek tekinthető.. és ezzel a munkával a megrendelő elégedett volt. Nem tudom mihez lehetnek szokva az emberek.

    (#119945) local1

    Már kínomba néztem yt videókat róla, hogyan kell csinálni. Én nem sok szerszámot fogtam életembe a kezembe (pár csavarhúzót, a wd40 nevű csodaszert, mérőszalagot, és pár alap dolgot leszámítva), de nekem is teljesen érthetőnek és nem kifejezetten bonyolultnak tűnt a feladat. Ha kicsit közelebb állnék ezekhez a munkákhoz, már megcsináltam volna magamnak. Múltkor itt javasolta valaki, hogy vegyek új ajtót inkább. Az összes ajtó cseréje 490eFt-ba lenne, és még nem is rendes fa ajtókat néztem, csak ezeket a laminált vackokat. Egy normális szakembernek egy heti munkája se lenne az egészbe. És mégis jobban kijönne újat venni? Akkor rossz szakmát választottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák