Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Irmscher 353

    aktív tag

    válasz werszomjas #20735 üzenetére

    Elhiszem, hogy az ilyen kiveri a biztosítékot, de én megmondom őszintén, hogy Debrecenen belül sem vagyok hajlandó elmenni a város túlvégére, sem eladóként, sem vevőként. (kivételek akadnak, de ritka)
    A kedvencem eladásnál, elmondom hol lakok, s jön a kérdés, hogy nem járok-e a város túl végén. Hát nem b*szd meg...

    De tegyük hozzá, hogy a kedves jelenlévő fórumozók közt is van olyan aki nem egyszer kiverte a biztosítékot, mert nem azt kaptam amit kértem, s nem attól akivel megegyeztünk az üzletben, majd az alkatrészek hiányosan érkeztek meg...
    Nem ment érte a fekete, de elég szépen gondolkodtam, hogy kap az illető, és a társasága, mert enyhén gyökér módon járt el. S mikor pótlásra került sor, még akkor is nekem kellett utánamászkálnom a már kifizetett terméknek...
    Sorry de ezek után én annyira vagyok hajlandó, hogy az adott, lebeszélt helyre elmegyek, de a benzin nekem is pénz, az időmet meg nem fizeti meg nekem senki...
    Illetve annyiban módosultak a fejemben a dolgok, hogy bizonyos illetőket messzire elkerülök, mert a korrektség, mint olyan ismeretlen számukra.

    De persze mélységes tiszteletem a kivételnek, a rendes, kedves, segítőkész fórumozóknak, mint pl.: tiborandras, vagy Per Me kolléga, :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák