Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Kis gépjármű biztosítás infó

    Személygépkocsi
    Ha nem a adásvételi vagy üzembetartói szerződés napján van megkötve a biztosítás akkor a MABISZ büntet
    Öcsém kocsija, mondom ne egy napon legyen a biztosítás kötése meg az üzembetartói szerződés így 1 nappal hamarábbra írtuk a papírt
    Aha csak úgy érzékeli a rendszer hogy 1napig nem volt rajta biztosítás így KW-ra jön a bünti
    66KW egy nap ~650Ft (ha erősebb a kocsi akár 1000Ft felé is mehet /nap)
    Így nem 34990Ft lesz az éves biztosításom hanem ~35650Ft

    Példa vesz valaki egy kocsit, de nincs ideje elintézni, és majd 10nap múlva kötök biztosítást meg átírás akkor az sok +pénzbe kerül

    Segédmotor (Union24 biztosító)
    Nekem most járt le, jött az értesítő hogy befizethetem a következő évet
    Na most rákérdeztem mi van ha nem fizetek
    Nincs gond 60napig még él a biztosítás, utólag 10Ft/nap-ot kell majd fizetni
    Nincs büntetés hogy nemfizetéssel szűnt meg, bármikkor lehet rá kötni biztosítást újra
    De lehet e-mailbe jelezni hogy üzemképtelen a smk és biztosítás megszüntetése, akkor csak a pár napot kell kifizetni amivel túlszaladt

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák