Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    válasz Kvelstadt #1167 üzenetére

    ...sms jelzőhang a kiáltása telómon.. :)"

    Az durva. :D Ébresztőre kell majd betenni.
    Igen, nem sokszor haltam meg. Egyszer telibe kapott a centrifuga, egyszer a regenerálódó szörnyeteg kapott el, és egyszer tűzhalálom volt. Végig figyeltem a testi épségemre.

    Láttam mindkét animációs filmet. Tetszettek azok is, az Aftermath-ot egy hete néztem meg. Igazából az hozta meg a kedvemet, hogy játszani is kéne ezzel a játékkal. Megvolt ugyan valahol a mentésem, végig is rohanhattam volna az első részen feltápolva. Csak úgy voltam vele, ennek a játéknak a lényege, hogy kiszolgáltatottságban legyek. Úgyhogy szűz játékkal kezdtem ismét.

    Igen erről olvastam mikor még készült a 2. rész, hogy a fejlesztők azt ígérték kevésbé lesz parás ez a rész (nyilván, hogy többen vegyék, vigyék). Vagy inkább úgy fogalmaztak nem lesz jelen mindig a pszichológiai nyomás és a kiszámíthatatlanság. Lesznek olyan helyek amiről tudni fogjuk itt biztos nem támad ránk semmi. Pedig szerintem pont ez adja az igazi hangulatot és nem a hentelés. MIkor pörög az akció akkor számomra lecsökken a horror feeling és átmegy akció lövöldébe a játék. Az a félelmetes mikor még nem támad ránk senki, nem tudjuk mikor jön valami felénk csak hallunk neszeket és zajokat.
    Kéne egy külön kapcsoló a játékba egy "pszichológiai nyomás" nehézségét lehetne állítani. :) Easy, medium, hard. Ez a horror elemeket és effekteket szabályozná (bár tény, hogy nagy munka lenne). Mert sajnos, a szélesebb rétegek bevonása, mindig a gyorsaság és az akció növelésével lehet elérni.

    A történek szerintem se rossz. Nyilván még sok kérdésre a 2. részben fogok választ kapni. (Még hátra van a 12. fejezet már ma majd befejezem.)
    De, amit kivettem az 1. részből, az, hogy... SPOILER!

    A vörös jelölőoszlopot (red marker) a kormány csináltatta egy másolat az eredetiről. Legalábbis ezt mondja Kendra, mikor lelép a rakománnyal. Ezen a kolónián helyezte el, hogy a hatását tanulmányozza, gyak egy véres kísérlet lenne az egész. Direkt sok hívővel töltötték meg a kolóniát és a hajót, hogy fokozzák a hatást, mert fogékonyabbak lennének.
    Mondjuk ez nekem így csökkentette a misztikumot, NA erről is az emberek tehetnek dolog miatt. :)
    Csak azt nem tudom, hogy, fertőző "ráják", meg a gigantikus nagy lények, hogy kerültek oda. Nem hinném, hogy több száz emberi tetemből álltak volna össze, miután beolvasztották a génjüket és a testüket.

Új hozzászólás Aktív témák