Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz gtamate2 #28 üzenetére

    Igen, mert aki már tudja mit csinál, nem fél az bátrabban játszik és akár szivatja is a killert. Továbbra is azt tudom csak ajánlani, hogy lazán állj a killer játékhoz és akkor nem húzod fel magad annyira. Én is járok sokszor úgy full rank 1 lobbyban, hogy 1-2 igazán jól menekülő survivort üldözök addig amíg elkészül mind az 5 generátor és mindenki kimegy. Van ilyen. Vannak akik anyáznak és sírnak amikor lemorizom a szabotáló bandát, de tegnap pl volt egy olyan társaság is akik tök jófejek voltak. Láttam együtt vannak 4 toolbox -> utolsó ebony morimat be is hoztam rájuk, megöltem mindet és furcsamód nem anyáztak a chaten, hanem közölték, hogy hát hupsz megérdemelték :D Fogsz találkozni hülye emberekkel meg normálisakkal, előbbieket le kell szarni.
    Ne tudd meg nekem is hányszor anyáznak, hogy kempeltem, és akkor magyarázzam el neki, hogy te barom ha tudom hogy ott vagy a hook körül mert láttom a scratchmarkokat, vagy épp hallottalak futni, akkor nem fogok elmenni a pálya másik felére keresni téged...
    Mindkét oldalnak megvannak a hülyeségei.

    Ha lvl 50-en vagy középen ott van a prestige gomb. Ha megnyomod hosszan és leokézod akkor lenullázza a karateredet, buksz mindent olyan lesz mint egy lvl1 karakter csak megkapod a véres polót vagy fegyvert az első szinten. Amíg nem húztál fel többmindenkit szerintem ne prestigelj. Például ha van két kedvenc survivorod, akkor érdemes lehet úgy csinálni hogy mindkettő felmegy 50-ig, prestigeled az egyiket, játszol a másikkal és rakod a pontot arra amit prestigeltél amíg nem lesz rajta normális build megint. Survivorban Cluadette+Meg nagyon ajánlott a sprintburst self care és adrenaline hármas miatt.

    Amúgy ha nincs kivel játszanod felvehetsz nyugodtan, ugyanez a steamnevem. Nekem 2,5 hónap alatt már jó sok friendem lett akivel együtt tudok játszani survivort, magyarok, angolok, németek, portugál, cseh szóval van már minden :D

Új hozzászólás Aktív témák