Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nanorambo

    őstag

    Hosszú idő után újra beléptem. Tolom pár napja, de valahogy nagyon furcsa lett a játék.
    A random spawn helyről nem tudok messze menni, mert egyből lelőne. Akárhowa tesz be a játék. Kicsit komolyan vehetetlen így. Bármit csinálok, bermerre indulok 10 percen belül lelőnek. Még akkor is ha a map széléhez közeli helyre tesz be.
    Meg az is vicces, hogy rajtam kívül mindenkinek egyből van fegyvere. (nem modos szervereken vagyok csak). Fur felém egy gyerek full alap cuccban, spriccel belőle a vér, még hátizsákja sincs, elővesz egy pisztolyt és lelő.
    Másik: Ugyan úgy fut felém egy gyerek egy sapka van rajta meg ott lóg a puska a hátán, lelő.
    Betesz a játék a semmi közepére, elindulok, fut felém egy random csávó, gépfegyverrel lelő.
    Utána bespawnol a map szélére szinte, nincs sehol semmi, rohan utánam egy gyerek military gearben és agyonlő. Hogy kerül oda militay geares player?
    Vagy tudják a spawnhelyeket és bekempelik?

    A sapwn helyekről nem lehet kimenni... Kicsit unalmas így.

    A military bázisok körül mindig sok player volt, de most esélytelen egyedül bemenni bármelyikre is. Egyszerre minimum 4-5 player van ezeken. Még kaját is alig tudok lootolni, normális felszerelést teljesen esélytelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák