Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Nálam is lepörgött a játék ma este, premier óta most értem el ide. 60 órám biztosan van benne. Iszonyatosan jó játék volt, eddig nekem az év legjobbja (csak a Last of Us 2, a Dying Light 2, és Cyberpunk tudná megszorongatni, de az se biztos, hogy ezek megjelennek idén).
    A vége kicsit lelombozó volt, amilyen gigászi hosszúságú volt a kampány, jópár dolog elsikkadt.
    A Neroról szinte semmi nem derült ki, a járványról és a dögökről sokmindent megtudtunk ugyan, de amennyire epic volt, hogy kiderült Sarah cégének érintettsége, annyira lelombozó volt, hogy annyival lerendezték az egészet, hogy egy fickó feltörte a tűzfalat, bejutott a laborba, elment Portlandbe és mindenkit megfertőzött. Wtf.
    Remélem ez egy esetleges folytatást vetít előre PS5-ön (talán Kouri főszereplésével), az azért nagyon örömteli lenne, és ott ezekre a kérdésekre válaszokat kaphatunk majd.

    A hordákon kívül szinte semmi tennivaló nem maradt a játékban, mondjuk az kicsit sokkolt, hogy még a kampányban le kellett kaszálnunk a legnagyobb hordát, ezek után kicsit nevetséges visszamenni a Cascade-ba és vadászni a kőkemény 25-50 fős csapatokra :D Ezeket jószerivel egyetlen szépen ívelt napalmmal el lehet intézni :D
    Az aranyos, hogy a kampány utánra is tartogattak egy-két búcsúzó főküldetést, ezeket biztos megcsinálom még holnap. Maradt még pár trophy a platinához, de szerintem nem fogom keresgélni pl az anarchista köveket, szóval ez elmarad.

    A sok bugra és slimen katasztrofális futásra nincsen mentség, kedvencem, mikor egyszerűen kifogy a ramból 2-3 horda, vagy 5-6 óra játék után, és csak a full-low textúrákat hajlandó betölteni, ilyenkor csak a restart segít.
    A pro-n nem tudom milyen a helyzet, de a slimen ez nagyon nem tetszett.

    Bár nagyon hosszú volt, de egyszerűen nem tudtam megunni, valamikor még biztosan újrajátszom.

Új hozzászólás Aktív témák