Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz .LnB #187 üzenetére

    Hallod. Itt keresgéltem a buildekbe, hogy hova a fenébe lett a stamina-m. Mert rémlett, hogy cell-t én erre nem használtam. Keresgéltem vissza, a buildeket, amiket alapul vettem. Majd megláttam. :D A Destiny of Boreus az! Az a fránya Counduction. Így viszont nincs más, mind megszokni ezt.

    Kérdés:
    Itt az a build amiről szó van (múltkor is ezt linkeltem): [link]
    Itt, a bond-ban lévő Inferno's Fang, is csak akkor adja a +3-as Overpower-t, ha Power Surge-olva van? Ezt még nem néztem meg otthon. Azon kívül a Power Surge a bond-ban lévő fegyverhez ad bármi pluszt? +dmg mondjuk?

    Busterftw
    Én rendesen ráfeszültem, mióta elkezdtem. Casual, nem casual szint, igazából ez az egész játék casual. Max a jobban több pénzt ölnek bele. Engem szórakoztat az egyszerűsége. Azért ez szinte semmi, ahhoz képest, mint amit WoW-ban fejben kellett tartani egy gearelésnél. Viszont ezt még mindig csak tanulgatom.

    szerk.: Most miért magamnak válaszoltam? :D Félre nyomtam, neked akartam Jocccccc

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák