Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    lassan 28 a strengthem, kipróbálom mit tud a nagy bunkó. :DD hosszú szúrófegyverek biztos jók, az olyan elleneket utálom a legjobban, én viszont próbáltam és nem tudtam jól használni. majd az új részben speares vagy halberdes vagy lances harcost fogok indítani valszeg. :K
    pajzsot nem használok, csak szerencsétlenkedek vele, ha blokkolok is lemegy a staminám, szval akkor meg támadni nem tudok. meg olyan lassan emeli a pajzsot hogy nagyon blokkolni se enged mindig későn emelem fel. azt meg most tudtam meg hogy a parryhez nem a kis támadás gomb kell. :DDD ezért sem ment akkor mert én mindig azt nyomtam. majd próbálkozok vele.

    varázslatokat csak gyógyításokat használok, bár black gulchon a támadó npc invaderrel nem tudtam mit kezdeni, mindig kinyírt, na eszembe jutott a force, mondom legyünk jedik és toljuk a szakadékba jól le. hát bejött. :DDD
    lightning spearre nagyon gyúrtam, van 3 amit ellőhetek, az se sokat ér, csalódtam benne, a gyógyítások viszont nagyon kellenek.

    nekem mindig is a harcos karik jöttek be, ilyen irányba megyek a pappal is, ahogy látom jobban használhatók ebben a játékban.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák