Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #560 üzenetére

    Nem veszélyes a spear-es sem. hagyd had jácca ki magát. Ha nyom egy erősebb csapást akkor utána van időd mogé kerülni is vagy besebezni mielőtt felemelné a pajzsát.

    Chunk-os fejlesztéshez ahogy előttem is írták, szükséged lesz a very large ember-re amit majd new londo végén találhatsz meg. Szoktam azt csinálni hogy lemegyek érte már az előtt hogy meg akarnám ölni az ottani boss-t.
    Ha megvan majd ugyanúgy Andrei azaz az első kovács fogja neked +10 fölé húzni.

    Az ami a boss után van már a 4. bonfire. Ha painted worldo-ot is számoljuk akkor meg az 5.
    Havel pajzsot sztem ne használd. Túl drága. Rengeteg equip load-ot elvesz. vagy fix-en kell hozzá a havel ring és még akkor is tolnod kell az end-et hogy a set-ed is viselni tudd. Annyival meg nem jobb a többi pajzsnál.
    Great axe, ha engem kérdezel egy marhajó fegyver! sebesség sebzés arányban az egyik legjobb fegyver. Felhúzva még a ultra great axe-ok és sword-ok sem ütnek akkorát de ha igen akkor is sokkal lassabban.
    Ha meg egy warrior karakternek nem tolod fel az str-t 40re akkor az nem is warrior :)
    dragon slayer bow-hoz lehet venni nyilat ha jól emlékszem de nem akkora ász mint a neve.
    Pl hellkite is visszatölti az életét mire leszednéd vele plusz egy lövés lerántja az egész staminad-at szóval elég lassan tudsz vele lőni is..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák