Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #435 üzenetére

    Én mindig próbálom rövidre fogni de ez egy ilyen játék, hogy csak így tudok beszélni róla jó hosszan.
    Igen a lila virág a méreg ellen jó a fehér pedig a toxic ellen. De a fehér a lényegesebb mert a méreg nem sebez annyira mint a toxic.
    Szerintem innen már most ne indulj vissza. inkább próbálj lejutni. Ha leértél a fa tákolmányról indul jobbra a fal mentén és lesz egy alagút a második bonfire-vel. Ha vissza akarsz menni a felszínre akkor innen is egyszerűbb mint mint amerről jöttél. Lényeg hogy ha megvan a lenti bonfire, akkor kijössz a az alagútból és megint jobb felé menj és ott lesz egy másik fa tákolmány. azon menj fel és lesz egy ilyen liftszerű izé amivel menj fel. Ez után mindig csak menj egyre feljebb míg végül elérsz egy alagúthoz ahol vár rád 3 olyan behemót amik a lejövetelkor is köszöntöttek. de el lehet velük bánni egyenként.
    Ha ez megvan átmész az alagúton ahonnan kilyukadsz valley of drakes-be ahonnan a kis fa hídon át bal kéz felől lesz egy ajtó amin keresztül new londo-ba jutsz onnan meg megint bal kéz felől megtalálod a liftet ami felvisz firelink-hez.
    Aztán visszafelé is itt jösz de gondolom ez logikus.

    Ha meg bemész az erdőbe ofc farmolj az entekből fehér virágot. (sajnos random hogy mikor melyiket dobják a 3 közül) akkor lehet érdemes lenne megvenned 20000soul-ért a kovácstól azt az emblémát ami nyitja az erdőben a nagy kaput. Vannak ott npc-k akiket ha leölsz, már szerintem első körbe is lesz 20000soul-od megint. Meg a kapu mellett meg kell ütni a falat bal oldalt és ott egy bonfire. tehát tudsz farmolni.
    Lehet ezt már írtam neked is vagy olvastad te is mikor másnak írtam de inkább kétszer leírom..

    8500soul? Az komoly! :D
    nekem most valami 130000kell egy szinthez. Néhány boss már nem is ad annyi soul-t hogy lépjek belőle egy szintet.
    Bár az is igaz hogy én már több mint 130. szintű vagyok és már 3. végigjátszásnál tartok.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák