Hirdetés

Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Šolaire #5882 üzenetére

    Áh basszus meglett végeztem vele,de nem vagyok teljesen elegédett.😏A boss bejaratánal balra volt egy summon jel mivel nem ember voltam igy azt gondoltam invader vagy mi.Gondoltam harcolok vele hátha őt legyőzöm a sok vereség utan.Igy rányomtam de ugye semmi se történt.Igy mentem a kövi probára. Meg is lett az első fazis és mit ad isten a másodikba megjelent egy segitő 😳szerintem az akit hivtam vagy nem tudom. De nem voltam ember hogy hivhattam gépi segitséget? A lényeg a lényeg észre se vettem bejött ugye az apával voltam elfoglalva akkor vettem észre mikor vége lett a második fázisnak.Gondoltam úgy is meghalok ,vagy csak már végezni akartam a bossal😥de nem léptem ki a játékból.Igaz szinte az elején kinyirta Frida az npc,de mégis volt ez annyi segitség nekem hogy meglett.De azért mikor vége lett nem volt meg az öröm ez nem magam lett meg😥Már sajnálom mert tudom elöbb utobb végeztem volna vele de már mindegy.Szóval megvan Frida vagy ki még ha nem is vagyok most erre büszke.Megyek is a 2 dlc be.

Aktív témák