Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barbibaba29

    újonc

    válasz xTc #681 üzenetére

    Sajnos erre nem tudok válaszolni, ő már nem emlékszik rá, alig egy éven keresztül szedte...
    Megértem ha az emberek szkeptikusak és sokan pénzkidobásnak tartják az alternatív gyógymódokat, mert hasonló reményeket tápláltam én is! Persze minden szervezet más, mindenki máshogy reagál a készítményekre! Ismerettségi körömben többen szednek különböző gomba-készítnényeket különböző problémákra, eddig tőlük még csak pozití visszajelzéseket hallottam, de nyilván van akinek nem segít! De természetes fontos az is, hogy milyen stádiumban jár az adott betegség. Személy szerint én is szedtem az egyik készítményt vesemedence gyulladásra, és folyamatosan visszatérő felfázásokra, mondván hogy ártani nem árthat, csak a pénztárcámnak... 1 szemes adagolás nekem kevés volt, de napi 3 szemmel semmilyen panaszom sem volt...

    Szerintem akinek igen megnehezíti a betegség az életkörülményeit ez a betegség, minden lehetőséget kipróbál! Az Apukám 2 hét alatt 15-20 kg-ot fogyott, fel sem bírt kelni az ágyból, kapta a gyógyszereket de továbbra is jelentkeztek a tünetek. Születésnapjára kapta a gombákat, mert tudtuk hogy csak így fogja megpróbálni, mert egyáltalán nem hisze ezekben a terápiákban. 3 nap után megszűnt a hasmenése!

    De félreértés ne essék, nem szeretném ezt senkire sem rátukmálni, ez csak egy személyes tapasztalat! Előfordulhat hogy más nem így reagál...

Új hozzászólás Aktív témák