Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv. Segítséget szeretnék kérni költözés ügyben.

    Jelenleg biológiai terápiát kapok évek óta, és teljesen jól vagyok mellette. Úgy tudom, hogy ezt nehezen adják meg, csak nagyon súlyos, indokolt esetben, mivel drága gyógyszerről van szó. Az utóbbi években ezt kétszer abbahagytuk, és fél éven belül már komoly bajok jelentkeztek és egyre rosszabbodott az állapotom, és az orvosom inkább megadta ezt a terápiát, mert felesleges lenne megvárni, hogy teljesen lefogyok és tönkremegyek nélküle, mivel semmi más nem hoz rendbe. Folyamatosan megadja a gyógyszert, mert hosszútávon ez a jobb megoldás, mintsem elvenni és megvárni amíg rosszul leszek, aztán megint újrakezdeni. Ez nekem is jobb így, hiszen így tudok normális életet élni komolyabb panaszok nélkül.

    A lényeg:
    Az elmúlt időszakban nagyon jó álláslehetőségeket kaptam más városokban (Budapest, Győr), de nem akarom ezt a kezelést így itt hagyni, mert attól félek, hogy ha elköltözök innen, akkor máshol nem lesz még egy ilyen jó orvos, aki megadná nekem ezt a terápiát (mivel ritka) és akkor annyira fogok szenvedni, hogy dolgozni sem fogok tudni, ennek így nem lenne értelme. Mert hallottam másokról máshol, hogy nagyon rosszul voltak, mégsem adták meg nekik ezt. Vannak Budapesten, illetve Győrben olyan orvosok, akik ezt a terápiát megadják? Nem szeretném, ha a betegségem korlátozna abban, hogy elköltözzek, ha egyébként megtenném...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák