Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85636864

    törölt tag

    Sziasztok, Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra mert ahogy nézem itt elég tapasztalt emberkék vannak. Röviden leírnám a történetem hátha valaki tud segíteni. Március közepén indult nálam egy hasmenés pár napra rá erős hasfájással kórházban voltam egy hetet ahol volt több UH, vérvétel, gyomortükrözés, széklettenyésztés. A vérképemben normál volt végig a crp, We egyedül az fvs volt egyszer 13,5. A hasam több helyen fájt leginkább a jobb oldalon. A széklet campylobacter igazolt szedtem rá 5 napig antibiotikumot aminek köszönhetően kiirtottuk. A kontroll széklettenyésztés ezt igazolta. Sajna viszont egy hónapja egyre csak sokasodnak a tüneteim fejfájás, fáradtság, puffadás, néha hasi görcsök, néha hőemelkedés illetve a legfőbb gondom hogy a székletem laza igaz csak napi egyszer van. Legutóbb másfél hete voltam vérvételen ott minden rendben volt. Hetek óta szedek probiotikumot de nem sok hatását érzem. Valószínű a tüneteimre a stressz is rátesz. Szerintetek ilyen értékek mellett is lehet valaki Crohn beteg? Köszönöm előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák