Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz Findzs #833 üzenetére

    Dehogy. Privat beszelgetesek... segitek rajonni/leasni megerteni azt az elfeledett es betemetett lelki okot amely hatassal van a mindennapi eletedre es amely (nagy valoszinuseggel) gyerekkori mintat tudattalanul kovetsz felnott eletedben.

    Autoimmun betegseg: Mirol is van szo? A szervezet sajat magat rombolja... leegyszerusitve errol van szo. Milyen lelki minta az ami a sajat magam ellen fordulasrol szol? Buntudat... olyan buntudaterzes amely olyan szinten az eleted resze lett hogy eszre sem veszed a jelenletet a normal eleted soran.

    Kialakulasa tobbnyire szulore vezetheto vissza, azoknal az eseteknel amelyekkel en eddig talalkoztam kizarolag szulokrol szolt.

    Az a baj hogy nyugati tipusu eletunk soran, a gyerek csaladban betoltott szerepe megvaltozott, a szulok sokkal inkabb kifele fordultak, egesz egyszeruen hirtelen minden fontosabb lett a feher ember eleteben mint a gyerek... karrier, kert, iphone, munka stb. a gyerekre valo figyelem meg kulsosegeken alapulo lett... kesz e a lecked, miert hoztal rossz jegyet, hogy nezelki stb. sok csaladban nem forditodik egyaltalan semmilyen lelki tipusu figyelem a gyerekre aki anelkul hogy tudatosan erzekelne, egyedul erzi magat es magaban keresi a hibat... ez egy brutalisan leegyszerusitett minta... felnottkent pedig az marad hogy hibaztatom magam minden szarert, illetve meg melyebben rosszul erzem magam, soha semmi nem jo stb stb.

    A szamok ezt tamasztjak ala: [link] Sok tudos meg orvos ertetlenul nez hogy miert majd 50%al gyakoribb a feher embernel a Crohn betegseg... geneket analizalnak, keresik az osszefuggeseket pedig rohadt egyszeru... Tetszik nem tetszik az a tipusu civilizacio amit a feher ember jelenleg el, ezt generalja... brutalisan novekvo az uj Crohn betegek szama... novekvo a trend, az Iphone bevezetese ota latvanyosan megugrott... (iphone okostelefont szimbolizalja) sok szulo elobb gorgeti le a facebookot minthogy belefeledkezne a szonyegen jatszo gyereke latvanyaba... nem beszelve a Tvrol... sok szemetet elobb megnezni minthogy a megkerdezze a gyereket hogy amugy hogy vagy... de ugy igazan....

    Stb stb. indiai telefonhivas kozben ennyit tudtam osszedhordani... dolgozom a programon, majd folyamatosan beszamolok.

    1 dolog azonban biztos, gyogyszerrel sosem lesz gyogyithato ez az allapot... en mar lassan eljutok oda (kvazi itt vagyok mert reflexbol allapotot irtam) hogy nem is betegsegnek nevezem. Eletvezetesi problema amelyre a szervezet reagal, ad egy jelzest.

    meg egy dolog... szulo nyilvan valamilyen szinten hibas, gyakorlatilag egy remek meroszama a betegsek kialakulasa a szulokent betoltott szerepenek... ugyanakkor hibaztatni oket nem lehet, meg haragudni sem. Soha senkit nem kepeztek szulonek, tudattalan mintat kovetnek, a Crohn betegseg egy lehetoseg korrigalni a beteg tarsadalmat. (veszjelzes)

Új hozzászólás Aktív témák