Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frodó

    csendes tag

    Hali all!

    Igy junius vége, és juli eleje óta, tulajdonképpen mióta meleg van, ha bekapcsolom a gépem egy-két óra mulva majd meghal, a ventllátora erősen pörög és nemtudja sztem hűteni...
    A proci 50fok közelében mozog mióta ráállitottam egy hatalmas ventillátort az oldallához, persze ugy hogy levettem a gépborítást is.
    Azelőtt felment 60fok fölé is elég gyorsan és folyamatosan fagyogatott, néha ujraindult, néha csak simán lefagyott a képernyő, de olyan is volt, hogy a gép ment de a monitor meg kikapcsolt...
    Először is szeretném emgkérdezni hogy ez prci vagy videókártya hiba-e, és ha proci akkor hány fok egy normális prcinak az optimális hőmérsékelt, valamint h ez mennyire károsithatta meg a gépemet...kb 10x állt le és inditottam el az utóbbi napokban
    Amugy feltettem egy programot, nevezetesen everest ultimate editiont, ami mutatja hány fokos a procim és most azt lesem éjjel-nappal:D
    Vennem kell sztetek uj procit?
    Vagy majd ha jön a lehűlés akkor megoldódik eza probléma? ilyenkor melegben gondolom sokan vannak igy, sok proci megfő...

Új hozzászólás Aktív témák