Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuLi_

    tag

    válasz lemusz #69305 üzenetére

    Ahogy nézem a listát, nekem nem úgy tűnik azért, mintha tényleg a semmiből rukkoltak volna elő. Ez pont olyan "feltámadás" kb., mint amit az n6 leművelt az elmúlt 1 évben, akik gyakorlatilag top32-ből tornászták fel magukat egy olyan szintre, ahol bármelyik jobb/szerencsésebb napon meg tudják büntetni a jelenleg aktuál magyar felállásokat. Náluk ugyanez a szitu, egy ilyen kezd beérni a dolog talán, nem tudom.

    Nyilván benne lehet, mert mindig benne lehet a pakliban az, hogy valaki belenyúl a huncutságba (mat1) egy nagyobb esemény végett, de szigorúan a jeleneteket nézvén ez kb. édeskevés, pláne hogy 3 mapon sikerült összesen ennyit felhozni vádpontként (amiből az egyik, az a füstöt az pláne wtf, mégis arra zúdult be a legnagyobb felhördülés).

    Res1st mesélte ma, hogy végig bírt nézni a meccsből két mapot és konkrétan még a gyanú sem merült fel benne, egyszerűen sokkal, de sokkal jobban játszottak az AGO-nál. Mivel én speciel nem láttam a komplett meccset, nem nagyon tudok érdemben nyilatkozni, csak az eddigi highlightok alapján.

    Ez itt a reklám helye.

Új hozzászólás Aktív témák