Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    válasz Zomb€€ #50050 üzenetére

    Pont ez a lényege. A játék a tudásról kellene hogy szóljon.
    Előnyre teszel szert azokkal szemben akik nem használják a scriptet. (Scripteket használni pedig nem szép dolog, még ha nem is tiltott mindenhol.)

    Ha még nem olvastad: ESL ban jumpthrow, tweak deathcam

    Ez is egy adalék amit gyakorolni kell és aki nem tudja jól, annak rosszak lesznek a füstjei. Az ellenfél pedig lelövi őket a rosszul eldobott füstök mellett.
    Rengeteget számít pl miragen hogy jó e a füst moziba vagy nem, vagy épp átkötőbe.

    Örülnék ha nem csak az esl lépné meg ezt, illetve nem csak tétmeccseken.
    Igazából ki kellene vennie a -attack funkciót a valvenak a consoleból (a háttérben működjön gomb felengedésre, mint eddig is, de játékos gombnyomásra ne tudjon ilyet leadni).
    Ezzel lehetne egyedül szűrni a jumpthrow-t.

    A sciptet talán ki tudják majd szűrni, de bind "v" "-attack" azt kalapkabát. Ez már nem script.
    Egér bal gomb kibiztosít. Bemér. Space és v egyszerre lenyom. Ugyanaz mint a jumpthrow.

    Egy időben használtam én is, főleg a gyakorlásra. Aztán megtanultam normálisan dobni magamtól. 5/4-szer fixen sikerül oda dobni ahova akarom.

    Tudom hogy ez a játék legkisebb hibája, nem is érdekel igazán, hogy ki használja és ki nem, de tudnám értékelni ha a valve már itt tartana és egyre jobb játékot hoznának össze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák