Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wannnabeees

    aktív tag

    válasz MurdR #46690 üzenetére

    A rangrendszer szerintem bődületesen fostartály a csgoban. Az elmélet, hogy rangokra legyen szétbontva nem rossz, de amik miatt nem működik:

    -Mindenki számára elérhető, hogy milyen rangban van.
    Ez hozza magával a rengeteg csalást, boostot, ragelő gyerekeket.
    A rang jó ötlet, de ne legyen látható csak az MM rendszer számára.

    -Nem tudjuk pontosan hogy miként is működik a rendszer, de azt borzalmasan teszi.
    Olyan játékosok vannak olyan rangokban ahol semmi helyük. Előfordul úgy is, hogy alacsonyabb a rangja, mint megérdemelné, viszont az ellenkezője gyakoribb.
    Kettészedhetnék a dolgokat és lehetne csapat rang és egyéni. Mármint amikor valaki 5-ös premadeben megy, akkor az eléggé "unfair" a solozókkal szemben. Valahogy meg kellene oldaniük ezt is. Tehát premade csapatokat próbálja meg premadek ellen berakni. Illetve mellé vezethetne csapat rangot is. Meg lehetne oldani, nekem is van rá nem egy ötletem. Ők pedig a valve.
    Az egyéni rangot pedig lehetne (lehet hogy benne is van) az egyéni tudásra vizsgálni. Mint pl a hltv is számolja a ratinget. Mellékelni lehetne hozzá lövéspontosságot...stb stb

    -Amit egyszer kitaláltak, azt ne basszák el. Igen itt most a rangszerzés könnyítésére gondolok.
    Mennyire valós az, hogy már már bőven több mint 1 éve Pasha (vagy magyar embert mondva Flash) még vissza vissza esett LEM-SMFC környékére, de most a szomszéd pistike is GE?
    Amióta ezt megcsinálták, játszhatatlan az MM. 4 lehetőség van jelenleg.
    Csaló van az ellenfélnél és szar a meccs.
    Agyonverjük az ellenfelet (16 - 4/5/6/7/8).
    Agyonver az ellenfél (4/5/6/7/8 - 16).
    Ami pedig a legritkább, hogy két hasonló erősségű csapat találkozik és szoros meccset játszanak.
    Ez utóbbi a könnyítés előtt gyakran megvolt. Azóta pedig szopás. Amikor GE vs GE van és az ellenfél 16-2re van verve úgy, hogy sebezni nem tudnak, akkor ott valami baj van.

    Tehát az ötlet maga jó, a megvalósítás pedig teljesen rossz.

    ui: Pls if u r under SMFC, stay on the MM servers. Thx.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák