Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz btf #76 üzenetére

    1070-el sok beállítást medium-ra téve megy 60 fps-el szinte mindig, néha persze beesik, de azért teljesen élvezhető.

    A játék nekem onnantól kezdett el tetszeni, hogy már egy csomó képesség megvolt, előtte nagyon nyögvenyelős az egész és kissé unalmas is, ez az állandó harc, ami kb mindig ugyanúgy működik. Alapvetően jó a játék, de szerintem inkább ez is egy Raytracing tech demo, mint egy teljes értékű játék. Bevallom én nagyon szerettem a Quantum Break-et és az jobban be is jött, mint ez. Kissé unalmasnak és sivárnak tartom ezt az irodai környezetet. A sztori meg elmegy, érdekelt, hogy mi lesz végül, én is csalódtam a végében és várom a folytatásokat, mert még egy második részt is rá lehet építeni lazán. Csak bízom benne, hogy nem lesz ilyen unalmas és kicsit változatosabbak lesznek a helyszínek.

    Ellenségek változatossága is picit lehetne több, viszont tetszettek a variációk, szóval ezért nem lehet lehúzni a játékot. Boss harcok sokszor idegesítőek, külső nézet illetve a konzol irányítás favorizálása kicsit meglátszik a PC-n, sokszor haltam meg a kameranézet miatt.

    Összességében tetszettek a mechanikák az ellenségeknél és a fejtörők is, ez, hogy oda-vissza kell járkálni mindenért már zavaró volt mintsem élvezetes. Ha lenne valami könnyebb fokozat akkor talán még egyszer kijátszanám, de így, hogy csak 1 van, ami sokszor részemről nehéz volt és mint mondtam idegesítő így talán még belépek kimaxolni és ennyi. (megjegyzem nem ma kezdtem a játékokat, de a Dark Soul féle dolog nem tetszett sosem és az élményfaktor többet ér, mint egy kihívás mikor már 10x megyek neki egy harcnak)

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák