Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • choselee

    csendes tag

    válasz Sylver001 #17 üzenetére

    Akivel beszéltem, azok panaszkodtak. Épületen belül érthető volt amit mondtam, de volt aki nem ismerte meg a hangom. A szabadban, ha már kis szél is fúj, akkor volt hogy egyáltalán nem értettek. Ez valszeg a vízállóságot biztosító gumimembrántól és a gyenge zajszűréstől van. Mindenesetre nagyon kellemetlen és kényelmetlen.

    Közben megvolt a szoftverfrissítés. Mindenki megnyugodhat, frissítés után mindkét SIM esetében a menüből beállítható a számküldés. Az új szoftver sem hibátlan (fordítási hibák és hiányosságok) de használható és ez a lényeg.
    Újabb rossz hír, hogy a segédfény alkalmatlan sötétben történő fényképezésre, (pedig nagyrészt a segédfény megléte miatt esett rá a választás) ugyanis az egész készülékház sárgán világít és ezt a kamera lencséje is "befogja". A sötétben készült kép egy maszlag, sárga fénykoszorúban.

    Profilok közül a néma az csak néma tud lenni, rezgést nem lehet beállítani. Nem gond csak furcsa.

    Összességében használható, de szerintem alaposan túl vannak árazva ezek a kínai "strapakvarcjátékok". Itthon nagy rá a kereslet (és gondolom a szervizkapacitás), Kínában pedig óriási a fröccsöntő kapacitás:)

    Számomra a tanulság: a hozzáértő és elfogulatlan telefonos oldalak, szgép előtt görnyedve böngészése helyett, az ismerős ismerőse által megvett készüléket kell megszakérteni, kinn a szabadban, a friss levegőn.

    Részemről ennyi a nagy kaland, igyekszem megszabadulni tőle, mert meghagyni a kutyának játszani, kicsit drága volt.:)

Új hozzászólás Aktív témák