Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #116 üzenetére

    Ennél a Verziónál 1.0.1.3
    az LP-t is engedi minthogy az összes kiegészítöt...De most megint itt van a nagy kérdésem, hogy miért kell azt elrontani a COMODO-soknak ami JÓ ???
    jelen esetben miért nem engedélyezték azt ami alapbol a 4-es CHROME engedélyezi történetesen azt hogy ha feltelepítek egy kiegészítöt akkor AUTOMATIKUSAN ÖSSZEMEGY a keresösáv

    Na most ez mire jó hogy telepítem mondjuk a WOT meg a LP kiegészítöt és ennek következményeképp eltünik a beállítások meg a szerkesztés gomb.... :W :W :W

    .komolyan mondom, hogy ilyenkor durran el az agyam..Végre valahára kijött a DRAGON egy egészen normális változata ami már Talán használható lenne , mert támogatja azokat a dolgokat amiket kell és erre itt van ez az egyszerü dolog..Erröl írtam már jó pár oldalon keresztül, hogy ha a felhasználoi élményt elszurják ilyen ostobaságokkal , mert szerintem ez a dolog nem megy a biztonság rovására, ha meg szerintük igen títlsák le az add-on ok használatát..de mivel nincs letiltva akkor erre figyelhettek volna, mert a CHROME alapbol ugye kezeli....
    Azt megint itt vagyunk egy nesze semmi fogdd meg jól dologgal, hopgy jo jo kezeli a bövítményeket de vagy beraksz pár bövítményt és elvesznek gombok, vagy most még kihagyod a bövítményeket hogy használni tudd a többi lehetöséget....

    Tudom tudom, hogy még BÉTA de ez akkor is olyan dolog ami igen bosszantó... :W :W

Új hozzászólás Aktív témák