Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Hunmugli #470 üzenetére

    Hát sajnos ugyanebben a cipőben jár szerintem minden player aki nem költ. Célirányosan kell fejleszteni, sajnos nem tudsz sok fajta dekket próbálgatni, mert arra nem lesz elég a goldod. Én is most ott tartok, hogy pár rare-em már félúton van lvl7re, de nemtom melyiket érdemes fejleszteni. Többet is kipróbálnék, de ugye kérni is csak 2-3x 2-3-t tudok /6-7-es aréna között lebegek/ + a fejlesztés is sokba kerül. Ballonon én is gondolkoztam, de nekem sajna csak lvl2-es, az meg szerintem elég karcsú.
    Goblin barellt használ vki? Ma kaptam 1et free chestből, így meglett a lvl3, azon gondolkozom, hogy betesztelem..
    Másik kérdés, ki hol tart jelenleg? Ott ahol van lehet legendary nélkül boldogulni? Nekem 1800-2000 trophy körül az a tapasztalatom, hogy akinek van legója és tud is játszani, azt nem tudom megverni. Aki hülye annak 2 legója is lehet /ma pl sparky + princesses dekket vertem/, de aki érdemben tudja is használni az adott legó kártyát, ott én húzom a rövidebbet. + az is nehezíti a dolgomat, hogy lvl 8as commonjaim vannak, sok ellenfélnek már van lvl9.
    Uccsó kérdés: amennyiben lvl7es a giantem, van értelme elkezdenem felfejleszteni a royal giantet?

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák