Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Sanyi.mTs #967 üzenetére

    Jelenleg ezeket használom: mega minion, wizard, archer meg a skeleton army, ha inferno towert raknak ki. Ami meg szintén pusztítja még az adott oldalt, az a furnace. Utóbbival annyi a probléma, hogy a lvl11es tornyok már lelövik a 10es labdacsokat, így most a a cél, hogy upgadeljem 8as rare-ről 9-esre.

    corvette: pont ez a baj, hogy ha nem tolsz bele sok lóvét /mondom ezt úgy, hogy én nem f2p gamer vagyok/, akkor egy ilyen meta change totál haza tud vágni.. És itt nem az van, mint mondjuk HS-be, hogy ok, akkor másik pakli. Itt gyakorlatilag totá nagy bukta pl nekem ,hogy nem lvl9-es rare-el megyek, meg nem lvl12es commonnal, hanem 1-2 szinttel lentebb lévő lapokkal kell bohóckodnom..

    F-ECT$: most nézem kérdezted, mi az ami jó most challengre. Szerintem most a leguniverzálisabb lap ilyen szempontból a furnace. Ladderen is nagyon jó, illetve challengen is, mert fixen 1 labdacs sebez, ha nem rak az ellenfél unitokat elé. Én tegnap fejeztem be 2 challenget a ladder dekkemmel, egyik 8 win másik 11win.

    Ez volt a dekk: RG, skeleton army, archers, fire spirit, log, wizard, mega minion, furnace

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák