Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    Na mentem 3 kört és 5ig jutottam maximum... Olyan profikat ad be.... (ewizi challange)

    De mentem közben 2t grand challangen, ott most nincs annyi profi. 8ig meg 10ig jutottam, ha jól emlékszem. Nekem megérte.

    Illetve a legkönnyebb most a classic challange. Tegnap kétszer mentem 12 wint, ma pedig egyszer 10et. Kétszer is akkora mázlija volt az ellenfélnek, hogy az nem igaz... De 10 classic az gyakorlatilag ugyanannyi pénzt hoz, mint egy grand, csak sokkal több idő. Cserébe könnyebb. Nem fogok unatkozni így karácsony táján sem, csak el ne fogyjon a gemem és vége ne legyen az ewizi challangenak ;]

    Én ezzel a deckkel tolom, 3500 körül vagyok vele. Classicon is ezzel megyek:
    torony: 11
    elit barbar: 10
    zap: 10
    rocket: 8
    musketeer: 7
    ice golem: 7
    mega minion: 7
    tombstone: 7*
    guards: 4**

    *Korábban sütővel toltam, de a tombstone remekül countereli az ellenfél sütőjét, és hog ellen is sokkal jobb.
    **Valaki írta itt, hogy jobb mint a skeleton army. Nos ez igaz, nem lehet lezappolni, lelogozni vagy lenyilazni. Graveyard ellen is nagyon jó, minipekkát is megfogja. Sparky és ellenséges muskétás ellen is kiválóan teljesít.

    A decket chief pat hogos deckjére alapoztam, csak mostanában nem szeretem a hogot. A sütő jó lett volna, de még jobb a tombstone. A taktika lényege: minden lap védekezésre van, kivéve a
    -rocket: finishernek
    -elit barbi: mindenképpen úgy kell lerakni, hogy támadjon. Előtte leszedhet egy hogot/valamit, csak aztán meg kell támogatni, főleg zappel (skeli army ellen)
    opcionálisan:
    -muskétás+ice gólem azért erős kombináció. A muskétás védekezésre van, és hát nagyon erős...

    Nekem bevált, azt nem tagadom, hogy rá kell hangolódni, de szerintem ilyen erősségű lapokkal szép kis teljesítmény a 3500 :)

    Amúgy nagyon idegesítő, hogy egy hog ütés+log leszedi a tombstonet, sőt a log pont leszedi az összes kiáramló csontit is :(

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák