Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lootolok #3864 üzenetére

    ma volt hogy elnexteltem 150et mire adott egy olyat ahol azt mondom votl sanszom kinti th se biztos ugyebár odavágja mögé a bowot 4 tesla8at...
    th10es vagyok full th10eket ad be állandóan középső th.val. irto fos loottal a bonusra játszok jelenleg.
    th9eknél is fos semmi loot nincs én is boostolt spellel és 235ös camppal megyek még 3 napig. ;]
    nagyon ritkán ad elhagyott th10et pláne ahol az 5 fő def 3 bow, 2 infi üres mind. ahol igen ott ja elég sanszos az 50% vagy akár a 2* is.
    én is master2be vagyok haladok master1 fele.
    én beraktam középre a th.t 2 bow 2 infi vigyáz rá nem tudtak eddig beütni. ma beléptem 3x feloldania shieldet játszottam kiléptem...visszalépek 10 perc +28,+33,+42...és ez irto sokat jelent mikor 3200ra hajtok. :B

    kinti th kb 50/1 vagy még ritkább pláne ahol nincs tesla bow semmi. kár is keresni inkább az 50%ra megyek. ahol 1 infi van csak és van cc.m 3 spellem legalább ott 50%ra jó vagyok.lootsereggel is.
    én csak minyot kérek....most pl: utolso faxikám 20x7* gigi+ 2 golem5tel jött na ja csak mire beértek mögötte a wizik addigra a 15 minyo kiszedett mindent az előbb leírtakból. :C ....
    én kockáztatok minnél előbb érjek fel. nem egyszerű th10ként irto xarokat ad lootra és ami támadható trofiért az is irto kevés. a bonusra játszok.
    és akkor puff elvisznek 200/200at vigyék... 2 bonus visszahozza. nekem az a +30-40 trofi többet ér jelenleg.
    de.t -280/350 volt a vesztesség de nem érdekel így is beragadt az arany...

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lootolok #3864 üzenetére

    2 nap alatt felmentél champiba? de honnan? inkább 2 hét szerintem...
    én arany3ból indultam.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák