Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz buci868 #198 üzenetére

    Mondjuk a mostani pangea térkép nem könnyítette meg az AI dolgát. Engem betett a térkép közepére (lila), tökéletes helyre. Mellettem jobbra egyik nép (sárga) elég jól prosperál, kb. velem egyező szinten, de közvetlen mellettük ott van egy harmadik nép (piros), beszorítva szűk helyre így nem tudnak kibontakozni.

    Balra tőlem szerencsétlen brazilok még mindig csak egy várossal nyomulnak, mert az ottani lakatlan sziget nyúlvány tele van barbárral és legyakták őket... A japánok egy szigeten vannak ők nem sok vizet zavarnak így, az aztékok meg egy darab 12-es várossal és igen sok harcossal ülnek a seggükön.

    Megnéztem az AI+ mod beállításait, prince fokozaton egyszerre 1 telepest enged működni a gépnek, magasabb szinteken kettőt. Kissé egyenlőbb térképen szerintem nem lenne ezzel gond, de enm találtam semmi leírást rá, hogy miként lehetne prince fokozaton is két settlert engedni a gépnek. Vannak sorok és értékek pár xml fájlban a modnál, de hogy azokat honnan szedték... Néztem a hardAI 1.01-et, az is ugyanígy csinálja, ezt a részt az AI+ -ból szedi. A srác aki csinálja majd kihagyja belőle az AI+ -ot, mert nem elégedett vele.

    Az a csalós AI dolog meg hát... Már king fokozaton is elég kemény bónuszokat kap az AI, hát még felette. Inkább írnának egy jobb AI-t. Tudom nehéz dolog, de másoknak azért csak csak sikerült...

    szerk:
    Ezen túl a reveall all paranccsal fogok játékot kezdeni, nem csalás miatt, csak h. megnézzem a térképet, aztán ha jó, akkor visszatöltöm a csalás nélküli mentést.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák