Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz TeeJay #551 üzenetére

    A helyzet az hogy a két ház csontra ugyanaz, Énis Nagytornyot aakrtam de mikor megnéztem belül rájöttem hogy felesleges....a torony annyival tud többet hogy 6db 5,25-ös hely van benne de azt nem használod kis....nekem 2db optikais és 2db mobil rack van benne....többet úgysem raksz oda....
    Alulra be lehet szerelni 6 winyót, tehát tök fölösleges szerintem.....
    Amúgymeg a hely mindkettőben ugyanaz...mivel a táp rögtön az alaplap felett van mindkettőben csak a tornyban van még ott felette +8-10 centi amit semmire sem használsz...a lényeg azon van hogy 50 centis a mélysége a háznak...nekem a lapom és a winyó keretek között jó 2 tenyérnyi hely van :D Ami azt jelenti hogy 1db kábel se lóg az alaplapra be....szerintem +2 helyért felesleges megvenni a nagyobbat....SATA-ból alulra befér 6 winya....4 optika vagy rack meg legyen elég...főlösleges +3k-t költeni a 2+ helyért....így is kurva nagy és kurva jól szerelhető és kurva nehéz :D

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák