Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dephnull

    tag

    válasz ESP #548 üzenetére

    Hy

    Én a Chieftec nagytornyomból kiindulva próbálok segíteni rajtad. Mikor januárban hazavittem 1., dolgom volt szétkapni, majd összelegózni. Csak a miheztartás végett... Ahoz hogy le tudjam venni az előlapot nekem le kell vennem a bal oldali oldallapot(szemből nézve bal). Valahogy úgy van kialakítva hogy máskép nem megy. Ezután az előlap két oldalán található benyomható pöcökkel próbáltam....nem sok sikerrel. Pici feszegetés a tetején mondjuk egy lapos, széles fejű csavarhúzóval, persze csak óvatósan, nehogy meghúzd az elejét.
    Kis feszegetés, aztán a két műanyag pöcök benyomása tökig és elvileg le kell jönnie. Mikor először lent van az előlap akkor a belső felén fogsz látni hosszúkás műanyag pöcköket amik helyre illesztéskor a fémvázba szorulnak. NA! mivel Chieftecék nem spórolták ki az anyagot, ezeket a pöcköket NEM MINDEGYIKET CSAK AMELYIK NAGYON SZORUL érdemes picit megfaragni mondjuk 1 sniccerrel vagy csiholópapírral. Hogy melyik szorul azt majd észreveszed levétel közben. Próbálgasd amíg jó nem lesz. CÉL: az előlap stabilan feküdjön fel a vázra, de ne lötyögjön mer akkor karácsonyig kókányolhatsz míg kijavítod, viszont tetszés szerint bármikor 1 perc alatt levehető legyen. Remélem tudok segíteni a tapasztalataimmal. Jelszó: ÓVATÓSSÁG MINDENEK FELETT !!!
    Sok sikert.

    [Szerkesztve]

    God Save The Chieftec...

Új hozzászólás Aktív témák