Hirdetés

Aktív témák

  • Tutti-amigo

    tag

    Hy!

    No most jól kimorgolódom magam nektek. 99-től vagyok chello előfizető. Ezalatt végig classic-om volt. Eddig apróságokat eltekintve elégedett voltam velük. Az utóbbi két hónaptól eltekintve jó ha 2x felhívtam őket. Az emelés a köb(gyökön) óta már jó párszor csaptam rájuk az ajtót képletesen telefonon. Hogy mi a gondom? Nos mivel valami extreme vagy mi a halál lettem jár(na) nekem a 10mbit/1mbit. Ehelyett van 5/1!! Félreértés ne essék a 3 is elég volt nekem, de több mint 10k-t fizetek nekik havonta és kapok 5/1-et miközben a haverom aki kb 1 éve előfizető és light-osból lett normálos :) ugyanennyit kap majd fele áron! No itt kezd az én igazságérzetem kicsit a nyugodtságom fölé nőni! Há most vagy szolgáltattok rendesen vazze vagy a fele csekk megy csak! Hááá azé álljon máááá meg a menet! 9 év alatt sose volt gond fizetéssel vagy akármi. Igaz még egy köszönjük hogy tagjaink közé tartozik levelet vagy még egy egérpadot sem kaptam soha, de, hogy normális szolgáltatást sem háááááá mostmár gyilok lesz! Mivel épp lakhelyet változtatok először eléggé vacak volt, hogy nem lesz chello-m de ma már pezsgőt bontok! A legjobb amikor ezt megkérdeztem, hogy figy mááá pajti azért én dupla annyit fizetek nem lenne itt az ideje, hogy felnyomjátok nekem is! Vagy ha nem tudjátok akkor mit reklámoltok itt össze-vissza, hogy 20mbit amikor még 10-et se bírtok kifacsarni belőle. Erre ilyet szól a tag kultúráltan, hogy hát végülis én nekem örülni kéne, merthát sávszél emelést kapok és nem kell extra pííízt tejelnem érte. Hát mondom anyád mert én aztán a 3mbit-tel is jól elvoltam az ment stabilan most meg ugye van 10 és jön 1-el no meghát mondom barátom itt a piaci verseny miatt emeltek nem az én két szép szememért, úgyhogy ne ugass ilyet mert lezsibbad az agyam! No akkor má habogóra fogta, pedig én nem akartam neki semmi rosszat ő csak a munkáját végzi, mondtam is neki, hogy nekem nem vele van bajon, hanem az átkozott hülye céggel aki annyit balfaszoskodik ezzel az egésszel, hogy az már tragikomédia! Félreértés aziránt se essék, hogy én örülök, hogy haver kb 8k-ért kap 5mbit-et, de én 11,5k-ért azért kapjak máááá valami izmosabbat. No mindegy közben sikerált 3x-ra is kitolni a határidőt úgyhogy hamarabb elköltözöm minthogy a 10mbit-emet ki tudjam használni de már nem is bánom, csak szabaduljak meg ettöl a szarságtól! A következő szolgáltatóm már ki van jelölve és hiába húzta ide be nekem most épp a chello magát hát viszlát! 8 év után vissza sem nézek!

    Hogy gebednének meg!!!!!! :((( :((( :((( :(((

Aktív témák